Click here

Leczymy się i rozwijamy się!

włącz . .

blog

Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu planuje ożywić współpracę psychologiczno-pedagogiczną i naukową z Akademią Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, 3 marca 2023

W piątek 3 marca 2023 w Zespole Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu gościliśmy Panią dr Elżbietę Cygnar i Panią mgr Annę Reichel, prowadzące zajęcia z terapii pedagogiczno-psychologicznej wśród dzieci i młodzieży.

Po zajęciach w Akademickiej Szkole Podstawowej dyrektor Bogusław Kołcz zaprezentował Pani dr Elzbiecie Cygnar i Pani mgr Annie Reichel sale terapeutyczne w Zespole Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu: Małą Galerię, Salę Tradycji im. Jerzego Leśniaka i Przytulisko dla Książek, w których odbywają się zajęcia z edukacji estetycznej, kulturalnej, biblioterapii i wychowania przez sztukę.
Wymiana doświadczeń z Panią dr Elżbietą Cygnar zaowocowała również pomysłami związanymi z ożywieniem współpracy między Zespołem Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego i niezwykle prężnie rozwijającą się Akademią Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, z którą związanych jest sporo absolwentów, rodziców i przyjaciół Szkoły Chrobrego. Konkretne propozycje i umowy dwustronne na najwyższym szczeblu przed nami!

Szanowna Pani Doktor, bardzo dziękujemy za sympatyczne spotkanie i otwierające się przed nami perspektywy!

 

Lokalizacja